Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


Tullibardine Sherry Finish 0,7 l

Tullibardine Sherry Finish 0,7 l

Didžioji BritanijaStiprumas
43 %
Rūšis
Single Malt (Vienas salyklas)
Pakuotė
Stiklinė
Tipas
Škotiškas viskis
Tūris
0,7 l
Kategorija
Viskis

Apie produktą

Tullibardine yra nedidelė, šeimos ir nepriklausoma spirito varykla, datuojama 1949 m. anksčiau čia alaus darykla veikė kelis šimtus metų. Į distiliavimo gamyklą tiekiamas vanduo iš Danny Burn, kuris kyla iš senovės Ochilo kalvų.
„Tullibardine“ savininkai didžiuojasi tuo, kad jų viskis gaminamas vienoje iš nedaugelio šiuo metu distiliavimo gamyklų, kurioje visas gamybos procesas (distiliavimas, brandinimas ir išpilstymas) vyksta vienoje vietoje. Tai užtikrina visišką gatavo produkto, klasikinio „Highland Single Malt Scotch Whisky“, valdymą.
„Tullibardine 500 Sherry Finish“ buvo sukurtas maždaug per 12 mėnesių baigus Tullibardine Sovereign naudoti 500 litrų šerio statinėse.

Viskis. Alk. 43 % tūrio. Grynasis kiekis 0,7 l.

Apie rūšį

Neabejotinai viskis yra vienas kompleksiškiausių iš visų grūdų spiritų, pirmą kartą išdistiliuotas airių vienuolių XIX amžiuje. Aukščiausios kokybės viskiai dabar yra gaminami daugelyje pasaulio šalių. Viskių, kaip ir kitų alkoholinių gėrimų būna įvairių. Jie skiriasi sudėtimi - gali būti pagaminti iš įvairių rūšių grūdų: miežių ar rugių, taip pat kukurūzų. Jie gali būti salykliniai arba grūdų viskiai. Gali būti vieno salyklo arba maišyti viskiai. Gali skirtis ir stilius. Pavyzdžiui, airiški yra švelnesni, tuo tarpu škotiški – pilnesni ir prieskoningi, dažniausiai su dominuojančiu dūmo skoniu. Amerikietiškas viskis, vadinamasis burbonas, dažniausiai yra švelnesnis ir saldesnis. Pirkėjui gali būti painu, todėl klausimų atsiranda daug. Viena aišku, kad šio alkoholio kategorija yra labai auganti ir daug žadanti.

Kokybė
0 Žvaigždutės: 0% (0)

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Tullibardine Sherry Finish 0,7 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

3099
Pasirinkite pristatymo apskritį arba atsiėmimo parduotuvę

Ar jums jau yra 20 metų?