Grįžti atgal

AKCIJOS TAISYKLĖS

 1. Šių taisyklių paskirtis – nustatyti akcijos „Tapk VIP VYNOTEKA narys “ (toliau – akcija) vykdymo tvarką, laimėtojų išaiškinimą ir laimėtų prizų perdavimo tvarką (toliau – Taisyklės).
 2. Akciją organizuoja UAB „Gelsva“, Liepkalnio g.97B, Vilnius (toliau – žaidimo organizatorius). Akcija vyksta nuo 2018 m. spalio 15 d. iki 2018 m. gruodžio 29 d.
 3. Kiekvienas asmuo, šiose Taisyklėse numatyta tvarka dalyvaudamas akcijoje, patvirtina, kad su Taisyklėmis susipažino, sutinka ir įsipareigoja jų laikytis. Akcijos dalyviais pripažįstami tik tie asmenys, kurie atitinka visus šių Taisyklių reikalavimus.
 4. Dalyvauti akcijoje gali tik asmenys nuo 20 m. Akcijoje negali dalyvauti akcijos organizatoriaus darbuotojai, jų šeimos nariai, taip pat įmonių grupės, kuriai priklauso akcijos organizatorius, darbuotojai bei jų šeimos nariai. Paaiškėjus, kad akcijos dalyvio pateikta informacija apie tai, kad jis yra sulaukes 20 m.ir daugiau yra melaginga ar klaidinga, taip pat, jei akcijoje dalyvauja tam teisės neturintys asmenys, akcijos organizatorius turi teisę vienašališkai pašalinti tokį dalyvį iš akcijos ir reikalauti atlyginti nuostolius, patirtus dėl tokių dalyvio veiksmų.
 5. Norint dalyvauti akcijoje reikia www.vynoteka.lt/vip anketoje įrašyti savo kontaktinę informaciją ir panaudoti gautą nuolaidos kuponą VYNOTEKA parduotuvėje. Norit nutraukti/atšaukti dalyvavimą akcijoje, reikia gautame naujienlaiškyje, apačioje, pasirinkti „Atsisakyti naujienlaiškių“.
 6. Dalyvis, užpildydamas akcijos anketą ir pateikdamas elektroninio pašto adresą, patvirtina, kad jis teisėtai valdo užregistruotą elektroninio pašto adresą, t. y. yra savo vardu jį užregistravęs ir nepažeidžia teisės aktų reikalavimų ir/ar trečiųjų asmenų teisių. Visa atsakomybė už teisės aktų ir/ar trečiųjų asmenų teisių pažeidimą tenka akcijos dalyviui.
 7. Dalyvaudamas žaidime, dalyvis gaus kartą į dvi savaites po laišką į savo elektroninį paštą su tik jam skirtais VIP kainos pasiūlymais, kuriuos galės pateikti pardavėjui atspausdintus arba telefone. VIP kainos taikomos tik nealkoholiniams produktams.
 8. Taros užstato vertė į gėrimo kainą neįskaičiuota, tad kupono nuolaida taros užstato vertei nesuteikiama.
 9. Kuponą panaudoti galima tik 1 kartą, perkant ne daugiau 5 vnt.kiekvieno produkto esančio kupone.
 10. Dalyvis pasinaudojęs laiške esančiu kuponu, turi galimybę laimėti 9xApple iPhone x (kas mėnesį skelbsime po 3 laiminguosius iki 2018 m.gruodžio 29 d.)
 11. Akcijos laimėtojas išrenkamas kiekvieną mėnesį, atstitiktiniu būdu naudojant programinę įrangą, ne vėliau kaip iki sekančio mėnesio 10 d. ir skelbiami tinklalapyje vynoteka.lt/zaidimas. Laimėjimai į pinigus nekeičiami. Akcijos organizatorius sumoka mokesčius susijusius su laimėjimu, tačiau prizo laimėtojui gali tekti deklaruoti pajamas.
 12. Akcijos organizatoriaus priimtas sprendimas dėl laimėtojų paskelbimo yra neginčijamas ir jokių pretenzijų akcijos organizatorius dėl to nepriima. Dalyvaudami akcijoje, akcijos dalyviai sutinka, kad akcijos organizatorius viešai paskelbtų jų, kaip prizo laimėtojų, vardą(-us) ir pavardę(-es).
 13. Akcijos dalyvių ir/ar laimėtojų asmens duomenys renkami ir tvarkomi akcijos organizavimo ir tiesioginės rinkodaros tikslais bei saugomi ne ilgiau nei tai numatyta akcijos organizatoriaus vidaus dokumentuose. Akcijos dalyvis sutinka, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi toliau nurodytais tikslais:
  - Akcijos organizavimo tikslu
  - Tiesioginės rinkodaros tikslu
 14. Jei per penkias darbo dienas nuo akcijos paskelbimo datos akcijos organizatoriui nepavyksta susisiekti su laimėtoju (laimėtojas neatsako į skambutį ar išsiųstą naujienlaiškio prenumeravimui panaudotu elektroninio pašto adresu akcijos vykdymo laikotarpiu), prizai lieka akcijos organizatoriui ir laimėtojų nebegali būti vėliau pareikalauti perduoti, pakeisti ar kitaip kompensuoti.
 15. Akcijos organizatorius pasilieka teisę bet kada keisti šias Taisykles, o prireikus – pratęsti, sustabdyti arba atšaukti akciją be išankstinio įspėjimo.
 16. Šios Taisyklės viešai skelbiamos akcijos organizatoriaus www.vynoteka.lt puslapyje.