Naujausios žinutės Jums!


VITA Premium Obuolių sultys 1 l

VITA Premium Obuolių sultys 1 l

Moldavija


Kokybė
1 Atsiliepimų

Skonis
Obuolių
Pakuotė
Stiklinė
Tūris
1 l
Kategorija
Sultys
Maistinė vertė (100 ml | 100 g)
Energinė vertė 189 kJ / 45 kcal, riebalai - 0 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių - 0 g, angliavandeniai - 11,2 g, iš kurių cukrų - 11,2 g, baltymai - 0,7 g, skaidulinės medžiagos - 0,2 g, druska - 0,005 g, vitaminas C 2 mg (7,5 % referencinės maistinės vertės)

Apie produktą

Atstovauja tik aukščiausios kokybės natūralias sultis ir nektarus tikriems turtingo vaisių ir daržovių skonio žinovams. Pagrindinis šios sulčių linijos pranašumas yra vaisių ir daržovių mišiniai, kurie puikiai dera su skirtingais skoniais.

Apie rūšį

Kiekvienas yra girdėjęs – sultis gerti ne tik skanu, bet ir naudinga. Sulčių sudėtyje yra visų maistinių medžiagų, vitaminų ir mineralų, kurių yra vaisiuose, iš kurių sultys išspaustos.
Visos sultys didžiąja dalimi susideda iš šimtaprocentinių vaisių ir daržovių sulčių. Tai galioja ir sultims, pagamintoms iš koncentrato bei vandens. Sulčių koncentratas gaminamas iš šviežiai išspaustų vaisių ar daržovių sulčių vakuumo sąlygomis išskiriant vandenį ir sultis keletą kartų suintensyvinant.
Paprastai į sultis nededama cukraus, tačiau jei būtina, mažas cukraus kiekis leistinas. Parūgštinti sultis taip pat leista, bet tik natūralia citrinos rūgštimi. Tačiau neleistina rūgštinti ir saldinti vienu metu.

Kokybė
5 Žvaigždutės: 100% (1)

Klientų atsiliepimai

Rūšiuoti pagal:
1 Komentarai
Rodyti po
puslapyje

Geros Atsiliepimą parašė: Raimonda
Kokybė (Atsiliepimo data 2018 04 23 12:22)
Pamėgau obuolių sultis, o ypač šitas! Rekomenduoju paragauti!

1 Komentarai
Rodyti po
puslapyje

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: VITA Premium Obuolių sultys 1 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

 
139
Šios prekės prekyba internetu laikinai negalima