Naujausios žinutės Jums!

Vynotekos istorija

Mūsų istorija – unikalus pavyzdys, kaip mažais žingsneliais galima nueiti išties toli. Pirmoji specializuota gėrimų parduotuvė „Vynoteka“ buvo atidaryta 2005 – ais metais, Vilniuje. Netrukus šis tinklas išsiplėtė po visus pagrindinius Lietuvos miestus. Pagrindinis „Vynoteka“ tikslas buvo pasiūlyti savo pirkėjui geriausią kainos ir kokybės santykį.

Po kelerių sėkmingų veiklos metų „Vynoteka“ praplėtė savo asortimentą ir pasiūlė savo pirkėjams ne tik platų gėrimų pasirinkimą, bet ir plačiai vartojamų būtiniausių maisto produktų, buities ir buitinės chemijos priemonių. Todėl 2011 - ais metais duris atvėrė „Solo“ parduotuvių tinklas ir susijungęs su tinklu „Vynoteka“, sėkmingai vykdo savo veiklą kaip „Solo Vynoteka“ parduotuvių tinklas.

Šiuo metu turinti net 65 parduotuves Lietuvoje ir 11 Latvijoje, drauge su daugiau nei 300 darbuotojų komanda, ir toliau auganti „Vynoteka“ laikosi penkių esminių vertybių. Tai – racionalios kainos, profesionalus, draugiškas personalas, įdomūs ir poreikius atitinkantys pasiūlymai,  palanki pirkėjams parduotuvių atmosfera bei strategiškai patogi lokacija.  Šios pagrindinės vertybės nesikeis, toliau formuodamos pamatus sėkmingam bendrovės gyvavimui.

Ar jums jau yra 20 metų?