Naujausios žinutės Jums!

Vynotekos istorija

Mūsų istorija – unikalus pavyzdys, kaip mažais žingsneliais galima nueiti išties toli. Pirmoji specializuota gėrimų parduotuvė „Vynoteka“ buvo atidaryta 2005 metais, Vilniuje. Netrukus šis tinklas išsiplėtė ne tik po visus pagrindinius Lietuvos miestus, bet ir į kitas šalis. Pagrindinis „Vynoteka“ tikslas buvo pasiūlyti savo pirkėjui geriausią kainos ir kokybės santykį, bei didelę įvairovę, kuri patenkintų bet kokį poreikį.

Po kelerių sėkmingų veiklos metų „Vynoteka“ praplėtė savo asortimentą ir pasiūlė savo pirkėjams ne tik platų gėrimų pasirinkimą, bet ir gurmaniškų maisto produktų, kurių dažnai nerasi kitose parduotuvėse.

Šiuo metu turinti net 91 parduotuvę Lietuvoje ir 14 Latvijoje, ir 3 Lenkijoje drauge su daugiau nei 300 darbuotojų komanda, ir toliau auganti „Vynoteka“ laikosi penkių esminių vertybių. Tai – racionalios kainos, profesionalus, draugiškas personalas, įdomūs ir poreikius atitinkantys pasiūlymai,  palanki pirkėjams parduotuvių atmosfera bei strategiškai patogi lokacija.  Šios pagrindinės vertybės nesikeis, toliau formuodamos pamatus sėkmingam bendrovės gyvavimui. 


Ar jums jau yra 20 metų?