Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


Zacapa Solera Gran Reserva 23 YO 0,7 l

Zacapa Solera Gran Reserva 23 YO 0,7 l

Kokybė
1 Atsiliepimų

Stiprumas
40 %
Pakuotė
Stiklinė
Brandinimas
20 m.
Tūris
0,7 l
Kategorija
Romas

Apie produktą

Šio romo spalva - tamsiai ruda. Skonis minkštas ir harmoningas. Poskonyje jaučiama maloni ir ilgai išliekanti brandinimo užuomina.

Apie rūšį

Joks kitas spiritinis gėrimas neturi tiek daug skirtingų stilių kaip romas. Jis gali būti baltas, geltonas ir tamsus, dirbtinai prisotintas aromatu ar pagardintas prieskoniais, pagamintas iš cukranendrių sulčių. Kur auginamos cukranendrės ir gaminamas cukrus, netoliese dažniausiai gaminamas ir romas. Iš pradžių buvęs tik šalutiniu cukraus industrijos produktu, dabar romas yra pasaulinės reikšmės spiritinis gėrimas. Brandinti romai labai prieskoningi ir išraiškingi, minkštai salstelėję ir stebinantys ilgu poskoniu. Ne veltui kai kurie romo ekspertai rekomenduoja ragaujant romą nenuryti jo tiek laiko, kiek jis buvo brandinamas... Grynas taurėje ar kaip kokteilio sudedamoji dalis, šis gėrimas vis labiau užkariauja pasaulį.

Kokybė
5 Žvaigždutės: 100% (1)

Klientų atsiliepimai

1 Komentarai

skonis pasaka Atsiliepimą parašė: Kuveitas
Kokybė (Atsiliepimo data 2018 09 24 13:59)
Superinis! Vienas geriausių romų. Jei ne pats geriausias Romas pasaulyje. Skonis švelnus , sodrusir minkštas. Salstėlėjęs. Kvapas geras. Tokiu gėrimu galima mėgautis dažnai.

1 Komentarai

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Zacapa Solera Gran Reserva 23 YO 0,7 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

4899

Ar jums jau yra 20 metų?