Naujausios žinutės Jums!


Žalia Giria 1,5 l

Žalia Giria 1,5 l

Lietuva


Kokybė ico_29 ico_29 ico_29 ico_29 ico_29
1 Atsiliepimų

Rūšis
Negazuotas
Pakuotė
Pet / Plastikas
Tūris
1,5 l
Kategorija
Vanduo


Apie produktą

Negazuotas šaltinio vanduo.

Apie rūšį

Vanduo – ne tik sveikatos, geros savijautos, geros nuotaikos priežastis, bet ir grožio bei jaunystės eliksyras. Vanduo, tai gyvybės pagrindas, be vandens neapsieitų mūsų ląstelės ir be jo nevyktų normali medžiagų apykaita. Akivaizdu, jog vanduo būtinas, kad galėtume išgyventi.
Natūralus mineralinis vanduo - tai aukščiausios kokybės vanduo, mikrobiologiškai visavertis, esantis požeminiame vandens sluoksnyje ar telkinyje ir išgaunamas iš vieno ar daugiau natūralių ar dirbtinai atvertų šaltinių.
Šaltinio vanduo – žmonėms vartoti skirtas gamtinis vanduo. Jis išgaunamas iš požeminių vandens telkinių ar gręžtinių šulinių. Šaltinio vanduo į butelius išpilstomas gavybos vietoje. Šaltinio vandeniui nėra taikomi labai griežti reikalavimai, t. y. jo mineralinių medžiagų sudėties pastovumas nėra kontroliuojamas.
Stalo vanduo gaminamas geriamąjį vandenį skiedžiant su natūraliu mineraliniu vandeniu arba jame tirpinant sausas mineralines medžiagas. Nors stalo vandens sudėtyje yra mineralinių medžiagų, šio vandens ypatybės neprilygsta natūraliam mineraliniam vandeniui, susidarančiam druskinguose žemės gelmių kloduose.
Geriamasis vanduo – tai vanduo, atitinkantis visus geriamam vandeniui keliamus reikalavimus ir supilstytas į butelius. Fasuotas geriamas vanduo dažniausiai yra viešai tiekiamas vanduo, tačiau papildomai paruoštas. Jis gali būti minkštintas ir valytas fizikiniais ar cheminiais būdais.

Kokybė
5 Žvaigždutės: 100% (1)

Klientų atsiliepimai

1 Prekės nuo

gerai Atsiliepimą parašė: Stefa
Kokybė ico_29 ico_29 ico_29 ico_29 ico_29 (Atsiliepimo data 2018 04 02 16:40)
Daznai perkam, patinka, kad naturalus.

1 Prekės nuo

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Žalia Giria 1,5 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

 
-50%
Sena kaina
062
031

Ar jums jau yra 20 metų?